Pamięć Patriot Viper Xtreme 5 DDR5 bije rekord świata przy częstotliwości 6305,8 MHz

cyberfeed.pl 7 godzin temu



Patriot, światowy lider w dziedzinie wysokowydajnych rozwiązań pamięci i pamięci masowej, po raz kolejny pobił rekordy wydajności. Flagowa pamięć DDR5 firmy, Viper Xtreme 5, zasilana przez renomowanego eksperta w dziedzinie overclockingu Snakeeyes, osiągnęła przełomowy światowy rekord częstotliwości pamięci na platformie HWBOT: zdumiewające 6305,8 MHz (12611,6 MT/s).

Snakeeyes nie tylko ustanowił rekord częstotliwości, ale także zdobył wiele najważniejszych wyróżnień na platformie HWBOT, w tym:

  • Pierwsze miejsce w rankingach rekordów świata
  • Pierwsze miejsce w rankingach pamięci DDR5 SDRAM
  • Pierwsze miejsce w światowych rankingach drużyn
  • Pierwsze miejsce w rankingach zespołów DDR5 SDRAM

Te historyczne osiągnięcia były możliwe dzięki synergii modułów pamięci Patriot Viper Xtreme 5 DDR5, płyty głównej ASRock Z890 Taichi OCF i zaawansowanego chłodzenia ciekłym azotem.

Niezrównana konstrukcja i inżynieria pamięci Viper Xtreme 5 DDR5 w połączeniu z bezproblemową kompatybilnością sprzętową umożliwiły firmie Snakeeyes konsekwentne przesuwanie granic. To osiągnięcie podkreśla zaangażowanie Patriota w dostarczanie najnowocześniejszych innowacji i doskonałej wydajności na konkurencyjnym rynku pamięci.

Oprócz imponującego CV, pamięć Viper Xtreme 5 DDR5 zdominowała rankingi częstotliwości pamięci HWBOT, zajmując pierwsze, trzecie i piąte miejsce. Wyniki te dodatkowo potwierdzają, iż jest to najlepszy wybór dla entuzjastów zegarków i graczy poszukujących elitarnej wydajności.

„Patriot w dalszym ciągu wyznacza standardy w zakresie rozwiązań pamięci o wysokiej wydajności, umożliwiając entuzjastom, graczom i profesjonalistom osiągnięcie niezrównanej wydajności” – powiedział Les Henry, wiceprezes ds. sprzedaży w Ameryce Północnej i Południowej. „Ten rekord jest świadectwem naszego zaangażowania w innowacje i współpracę z globalną społecznością overclockerów”.

Patriot pozostaje liderem innowacji w zakresie pamięci, umożliwiając użytkownikom przesuwanie granic tego, co jest możliwe.



Source link

Idź do oryginalnego materiału