Firma Seiko złożyła wnioski o rejestrację znaku towarowego „Queen Seiko” w Japonii, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Może to sugerować jedynie ewentualne wznowienie produkcji linii zegarków damskich z 1962 roku, która niegdyś stanowiła uzupełnienie linii King Seiko, w tej chwili ponownie wprowadzonej na rynek.