
Jest kolejny piątek, a to już tradycyjnie na moim blogu dzień przeglądu tygodnia i podsumowanie rynku mobilnych technologii. Całość w dość subiektywnym zestawieniu, ale z uwzględnieniem najciekawszych premier, czy zapowiedzi. Kilkanaście sekcji z przekierowaniami do tematycznych przeglądów ze środka tygodnia. (Nie)mały recap tygodnia dotyczący przenośnej i ubieralnej elektroniki, Internetu Rzeczy, smart domu oraz nowych rozwiązań. Pomiędzy nimi listy ciekawostek, statystyk i najważniejszych nowości. Nie śledziliście rynku? Poniżej pakiet informacji, które mogły wam umknąć.
#TechMix vol. 399 to XXIX tydzień 2025 roku, a w nim m.in.:
- nowy zegarek CMF Watch 3 Pro od Nothing
- iRobot z rolką mopującą w Roombach
- Google odsłoniło wygląd Pixeli 10
- LEGO z klasycznym Game Boyem
- jak wygląda sprzedaż składanych telefonów?
- OpenAI chwali się liczbami promptów
Zapraszam na podsumowanie tygodnia! Przegląd ciekawszych wieści ze świata technologii z okresu 19-25.07.2025 roku, ale i poprzednich przeglądów (wiele z nich mimo upływu czasu jest wciąż aktualnych).
1. #PstryknięteFonem
Przegląd jak zwykle rozpocznę od mobilnej fotografii. Moja foto-sekcja rozwinęła się już dość poważnie, a iż amatorsko lubię sobie „popstrykać” to i trochę zdjęć pokazujących potencjał współczesnych telefonów. Staram się w każdym tygodniu publikować co ciekawsze prace. Część trafia na
, część na X (dawniej Twitter). Nie zawsze udaje się ustrzelić coś efektownego, wiec w zamian linkuję do ogólnej galerii na IG. Zapraszam też do sprawdzania cotygodniowego, regularnego cyklu dot. mobilnej fotografii (w każdą środę):
Sprawdź ostatni cotygodniowy przegląd mobilnej fotografii #188
Oppo x Hasselblad na kolejne lata (mobilna fotografia)
Oppo współpracuje z Hasselblad już od kilku lat (dłużej od nich ze szwedzką marką działa tylko OnePlus – z tej samej grupy kapitałowej co Oppo). Chińska firma przedłużyła współpracę z Hasselblad, co oczywiście ogłoszono we właściwym komunikacie prasowym.
Decyzję o przedłużeniu współpracy ogłoszono na specjalnym wydarzeniu w Göteborgu. Jest ono ponownie na zasadzie strategicznego partnerstwa w dziedzinie mobilnej fotografii. Poprzedni okres trwał cztery lata i był owocny, bo kilka modeli flagowej serii Find X faktycznie miał do zaoferowania kilka funkcji kalibrowanych przez Hasselblad (m.in. Hasselblad Master Mode i tryb Hasselblad Portrait Mode). W drugim etapie obie marki obiecują opracowanie systemu nowej generacji, czego wyniki zobaczymy pewnie już w jesiennej premierze flagowego Oppo Find X9.
2. Walker S2 sam wymieni sobie ogniwa (projekt tygodnia)
Humanoidalne roboty stają się rzeczywistością. Od kilkunastu miesięcy widać wyraźny rozwój w dziedzinie autonomicznie poruszających się jednostek przypominających sylwetką człowieka. Coraz więcej marek opracowuje swoje technologie w obrębie tego typu „pracowników”. Maszynom ulepszane są rozwiązania stabilności, ruchliwości, a także postrzegania otoczenia. UBTech pokazał interesujące możliwości w modelu Walker S2, który potrafi sobie samodzielnie wymienić baterie. Ma je dwie, więc w trakcie całej zmiany dysponuje ciągłym zasilaniem jednej z nich.
To nieuniknione, roboty będą wspomagać nas nie tylko w fabrykach, ale i na ulicy, w sklepach i domach. Po pracy zwykle wrócą do stacji, by uzupełniać energię. Czasem jednak ich działalność będzie na tyle długa, iż nie będzie czasu do stracenia. „Odpoczynku” nie potrzebują, więc propozycje UBTech same zmienią sobie ogniwa, by kontynuować realizację zadań. Akumulatory są instalowane w plecach robota, ale spokojnie, Walker S2 i tak wymieni je samodzielnie. Ma odpowiednio zręczne kończyny. Taki tryb działania daje w teorii możliwość wykonywania zleceń przez 24/7. Strategiczne będzie rozmieszczanie stacji z bateriami, by roboty nie ganiały po nie zbyt daleko i nie traciły czasu w zbędne spacery. S2 mają wykorzystywać do poruszania się i lokalizacji stacji kamery z widzeniem komputerowym.
3. Star Trek: Nieznane nowe światy (serial tygodnia)
Star Treka nikomu przedstawiać chyba nie trzeba. Miał już tyle serii, a choćby filmów kinowych, iż prawie każdy o nim słyszał. Jeden ze świeższych seriali proponuje Paramount+. W USA ruszył właśnie trzeci sezon serii Nieznane nowe światy. U nas zadebiutuje na platformie SkyShowTime już na samym początku sierpnia, więc długo czekać nie będziemy (na Mobland i Poker Face trzeba było uzbroić się w cierpliwość przez kilka miesięcy). Star Trek od Paramount+ ma mieć łącznie pięć sezonów. Przez te pięć serii poznajemy losy kapitana Pike’a i załogi USS Enterprise na długo przed głównym wątkiem oryginalnej serii.
Data premiery: 17 lipca (USA) i 4 sierpnia (Polska). Łącznie 10 epizodów.
Kącik liczb tygodnia:
- 399 – to już takie z kolei podsumowanie tygodnia z serii TechMix na moim blogu.
- 2243 – już tyle dni nie działa mi Surface Pro 3 (ok. 6 lat)
- 10582 – równo takim z kolei wpisem na moim blogu jest TechMix z tego tygodnia
- 4 mln wonów – tyle może kosztować podwójnie składany Galaxy Z TriFold (dostępny tylko w Korei i Chinach). W przeliczeniu na europejską walutę to ok. 2500€
- 1.15-1.2mm – tak wąską ramkę może mieć przyszłoroczny Galaxy S26 Ultra (smuklejszą od Z Flip7)
- 399/499€ – od takiej kwoty mogą startować ceny Pixel Watchy 4 (w tej droższej kwocie z LTE)
- 22000 mAh – aż tak pojemną baterię ma pancerny telefon Doogee S200 Max
- 21% – to udziały lidera (marki vivo) w indyjskim rynku telefonów (8.1 mln sztuk) w 1H 2025 | wg Canalys
- 2800 mAh – tylko takiej pojemności baterię ma otrzymać iPhone 17 Air | wg Instant Digital
- 2.5 mld – tyle promptów dziennie przyjmuje ChatGPT (912.6 mld rocznie) | wg OpenAI
- 66% – o tyle wzrośnie szybkość ładowania indukcyjnego dzięki Qi2 25 W (wcześniej znane jako Qi 2.2)
Qi2 25W fast charging has arrived.
This is the result of years of collaboration, design, and testing by more than 300 companies working together to create a better way to power your devices. pic.twitter.com/YfGHELh1bm
— Wireless Power Consortium (@the1wpc) July 23, 2025
- 500 000 – tyle zgięć wytrzymał w testach Galaxy Z Fold7 (2.5x lepiej od Z Fold6) | certyfikat Bureau Veritas
- 1.04 mln – aż tyle pre-orderów złożono na składane Galaxy siódmej generacji w Korei Pd (15-21.07.2025) – to rekord i przebicie zamówień na piątą generację (1.02 mln sztuk) | wg ETNews
- 60% – tym razem to Fold był zamawiany częściej od Flipa (40%) | wg ETNews (na bazie zamówień operatorów) – w zeszłym roku te proporcje były odwrotne, a przy Z Fold5 i Z Flip5 wynosiły 30/70%.
- 19.8 mln – tyle składanych telefonów sprzeda się w 2025 roku (1.6% udziałów w tynku)| wg TrendForce
- 35.4% – to udziały lidera (Samsunga) w segmencie telefonów foldable (w zeszłym roku Koreańczycy mieli 45.2%, ale konkurenci odbierają część sprzedaży | wg TrendForce
- 8 – tyle nowych emoji dodano w ramach aktualizacji do Unicode 17.0
- 20$ – tyle kosztuje w USA pakiet ochrony AppleCare One (na kilka urządzeń)
- 4.6 GHz – taki zegar ma otrzymać Snapdragon 8 Elite 2 (4.74 GHz w wersji „for Galaxy”) | wg przecieków
- 4 GHz – taki zegar ma otrzymać konkurencyjny Dimensity 9500 od MediaTek | jw
- 7000 mAh – tak pojemną baterię (z 80W) otrzymały indyjskie Realme 15 i 15 Pro
- 16 384 – tyle poziomów nacisku ma nowy rysik Huawei M-Pencil Pro dla tabletów MatePad Pro 12.2 (2025)
4. Remont smart oświetlenia (testy tygodnia)
Wziąłem się za długo planowany remont domowego oświetlenia. W moim mieszkaniu działa sporo elementów smart, także tych związanych ze światłem. W każdym pomieszczeniu pracował jakiś moduł, a całość integrowałem z kilkoma popularnymi platformami dla smart domów. Wprowadzam jednak zmiany, które uporządkują sieć i pozwolą wykorzystać pełnię integracji. Wymianę urządzeń przeprowadzam kompleksowo, a więc z głową. Postanowiłem wykorzystać systemy maksymalnie dwóch marek, a wszystko z uwzględnieniem protokołu Matter. Mój Smart Dom zyska potencjał Philips Hue i WiZ, a przy okazji przedstawię zalety standardu Matter. W najbliższych tygodniach, szczególnie w cyklu smart home tygodnia będziecie mogli znaleźć poszczególne etapy zmian, które wprowadzam. Zacząłem od smart żarówek GU10, czyli zaległości, które miałem w planach już dawno temu. Niżej zapraszam do artykułu, który w każdym tygodniu będzie aktualizowany o kolejne fazy remontowego harmonogramu.
Czytaj więcej: remont smart oświetlenia
5. ChatGPT agent (aplikacja tygodnia)
OpenAI planuje w sierpniu premierę modelu ChatGPT-5, ale teraz przedstawiło nowe rozwiązania AI w ramach ChatGPT agent. Model wykorzystuje część elementów z agenta Operator. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie złożonych zadań korzystając z własnego komputera. Umiejętności agentowe mają zaoferować zdolności myśleniowe i analityczne w obrębie własnych aplikacji. OpenAI daje tu przykład sprawdzanie przez agenta naszego kalendarza i wykonanie poleceń na bazie najnowszych wiadomości, np. poinformowanie klientów o ważnych decyzjach. ChatGPT ma w ten sposób też przygotować slajdy na konkretnych zasobach. AI zaproponuje sporo konkretnych akcji na bazie filtracji danych, uruchamianie kodu, edycji plików i arkuszy kalkulacyjnych z podsumowaniami.
OpenAI przekazuje, iż agent GPT wykorzysta Operatora (dla przeszukiwania stron internetowych), funkcje głębokiego badania i syntezy informacji oraz oczywiście zdolności konwersacyjnych ChatGPT. Użytkownicy mają skorzystać na pomocy w obsłudze złożonej pracy. Podoba mi się kontrola nad działaniami agenta, który przed wykonanie krytycznych akcji będzie pytał użytkownika o zgodę, dając mu też możliwość przyjęcia zadań w wielu ważnych sytuacjach. Zdolności agentowe ChatGPT mają działać w ramach planów Pro, Plus i Team. OpenAI obiecuje stałe aktualizacje i rozwój nowego narzędzia.
Kącik ciekawszych premier i zapowiedzi:
W tej sekcji szybki rzut oka na najważniejsze debiuty, ale i zapowiedzi nadchodzących premier. Tym najlepszym poświęcam trochę więcej miejsca w podpunktach, a wybranym choćby oddzielne artykuły.
- wzmocniony Doogee S200 Max z podwójnym ekranem i baterią 22000 mAh
- update One UI 8 Watch zaczął docierać do zegarków Galaxy Watch Ultra (aktualizacja uwzględnia nowe funkcje sport & fitness: Vascular Load, Antioxidant Index i Running Coach)
- przystawka Xiaomi TV Stick 4K 2nd gen z szybszym chipem i wsparciem HDR10+
- Gemini jest już gotowy na zegarki z Wear OS (od czwartej generacji)
- tablet Honor Pad X7 z ekranem 8.7″ (Arabia Saudyjska)
- tablet Huawei MatePad Pro 12.2 (2025) z nowym rysikiem M-Pencil Pro (Chiny)
- nowszy Kindle Colorsoft jest tańszy, ale ma o połowie mniejszą pamięcią
— Amazon (@amazon) July 24, 2025
- PRZECIEK: Realme Note 70T z 6000mAh pojawił się w europejskich listach sklepowych
- PRZECIEK: OnePlus 15 zadebiutuje w Chinach w października (razem z Ace 6 i 6 Pro)
- PRZECIEK: we wrześniu/października możliwe odświeżenie podwójnie składanego Huawei Mate XT Ultimate (według informacji z sieci urządzenie nie przejdzie wyraźnych poprawek)
- PRZECIEK: w tym samym czasie Huawei pokaże zegarek Watch GT 6
- ZAPOWIEDŹ: tablety Galaxy Tab S11, S11 Ultra i S10 Lite z certyfikacją w Korei
6. Realme 15 i 15 Pro (smartfon tygodnia)
Realme wdraża nowe generacji swoich podstawowych Androidów średnio raz do roku. Poprzednik debiutował w Indiach w styczniu, więc nadszedł czas na kolejny model. Realme 15 i 15 Pro zostały przedstawione w tym samym kraju. Za pewien czas dotrą pewnie na inne rynki. W najnowsze wersji duet nie posiada odmiany z plusem w nazwie, więc ten bazowy jest niejako następcą Realme 14 Pro, a 15 Pro zastępuje Realm 14 Pro+. W obu przypadkach mówimy o dobrze wyposażonych średniakach w atrakcyjnej wycenie. Najciekawszą zmianą w piętnastej serii jest ekran z aż 144Hz i jeszcze pojemniejsze baterie. Czy telefony w polskiej wersji zachowają te cechy?
Realme 15 Pro – ekran OLED 6.8″ z wysokim odświeżaniem 144Hz, układ Snapdragon 7 Gen 4 ze spory chłodzeniem AirFlow VC, konfiguracje pamięci z 8GB/128GB, 8GB/256GB, 12GB/256GB oraz12GB/512GB (nie wszystkie pewnie dotrą do Polski). Mimo smukłejszego od poprzednika profilu z 7.69 mm udało się zaoferować baterię z aż 7000 mAh i ładowaniem 80W (wyczuwam, iż w Europie pojemność będzie niższa). Realme zachwala żywotność ogniwa, które przy zachowaniu 80% pojemności wytrzyma aż 1600 cykli ładowania. Fotograficznie jest dobrze. Realme 15 Pro dysponuje potrójnym paratem 50 mega (dwa z tyłu, jeden na przodzie). Selfie zyskało, bo wcześniej proponowano 32 mega, co też było niezłą ofertą. Android 15 z zestawem narzędzi AI, m.in. dla aparatu. Cennik startuje od 29 tys. rupii (w przewalutowaniu to ok. 335$).
Realme 15 – bazowa odmiana jest od Pro niecało słabsza, ale większość specyfikacji zachowuje. Ekran też OLED 6.8″ ze 144Hz, ale już chipset inny – Dimensity 7300+ od MediaTek. Konfiguracje trzy: 8GB/128GB, 8GB/256GB oraz 12GB/256GB. Moduł fotograficzny ma ten sam aparat główny i selfie, ale ultra wide o niższej rozdzielczości 8 mega. Wciąż z elementami AI Edit Genie. Bateria z tą samą pojemnością 7000 mAh i 80W. Cennik w tym przypadku startuje od 24 tys. rupii (w przewalutowaniu to ok. 280$).
Sprawdź też ostatni przegląd: smartfony tygodnia #184
7. CMF Watch 3 Pro (wearable tygodnia)
CMF to submarka londyńskiej firmy Nothing, której produkty mają być przystępniejszymi cenowo alternatywami dla bazowej oferty producenta. Pierwsze urządzenia z tej linii były mocno budżetowe, ale najnowsze generacje podniosły nieco parametry. Wciąż jednak zachowując niższe ceny. Najnowszy CMF Watch 3 Pro to potwierdza. Wyceniany na 399 zł smart zegarek oferuje dwuzakresowy GPS, czterokanałowy czytnik tętna, coaching z AI i aż ponad 130 trybów sportowych. W najnowszej generacji poprawiono stosunek ekranu do koperty. Model ma prawie dwa tygodnie czasu pracy, a na pokładzie dostęp do możliwości ChatuGPT.
CMF Watch 3 Pro to smartwatch entry-level, ale z całkiem ciekawym zestawem funkcji. Okrągły ekran o średnicy 1.43″ został obsadzony w metalowej ramce. Urósł z 1.32″ dostępnym u poprzednika. Panel jest też nieznacznie jaśniejszy (z 650 nitami w szczycie). Odświeżanie 60Hz jest tej półce cenowej zrozumiałe. Twórcy proponują ponad 120 własnych tarczek z interaktywnymi animacjami. Wciąż z opcją sterowania przez obrotową koronkę. 13 dni pracy imponuje, ale przy aktywnym trybie Always On Display czas ten skróci się do 3.5 dnia. To lepiej od wcześniejszej propozycji. Zegarek nie będzie mały, bo koperta ma aż 47 mm. Wśród analiz ruchu są tryby HITT, joga, i automatyczne wykrywanie sesji dla wybranych dyscyplin. Certyfikacja szczelność to aż IP68. Z kolei pozycjonowanie GPS wykorzysta zakresy L1 + L5. Głośniczek i podwójny mikrofon z redukcją hałasów przez AI sprawdzi się do obsługi połączeń Bluetooth calling oraz asystenta z ChatGPT. Całkiem nieźle jak za zegarek za cztery stówki.
Sprawdź też ostatni przegląd: wearables tygodnia #175
Kącik ciekawostek tygodnia:
A tutaj zbiór ważnych, acz „telegraficznych” komunikatów ze świata nowych technologii. Co w trawie piszczy? Co się dzieje na rynku? Co interesującego nadciąga na rynek? Co nas w najbliższym czasie czeka? Informacje z branży.
- Galaxy Z Fold8 ma zaoferować składany ekran bez widocznego zgięcia jeszcze przed Apple (któremu przecież koreańska marka ma produkować giętkie wyświetlacze dla ich składanych urządzeń)
- WhatsApp opracowuje funkcję Quick Recap z podsumowaniami rozmów (z Private Processing od Meta)
- odkryto, iż część Galaxy Z Fold7 nie jest w pełni płaska po otwarciu (ale mogą to być jednostki demo)
- Nokia na Reddit’cie (Nokia Community Manager) ogłosiła, iż rozważa współprace z jakimś producentem na dużą skalę w kwestiach przywrócenia na rynek telefonów z ich oznaczeniami
- Amazon przejął markę Bee, specjalizującą się w wearables z AI rejestrującym co mówimy
- zakończyła się saga z Escobar Phonem, który okazał się (jak przewidywano) maga fraudem
- Snapchat uruchomił tryb udostępniania informacji o bezpiecznym powrocie do domu zaufanym kontaktom
- w sierpniu OpenAI planuje przedstawić model GPT-5
- smart zegarki Google Pixel Watch 4 mogą być ładowane bocznie | wg przecieków
- w najnowszej becie iOS 26 wykryto sugestie na temat oceny snu w Apple Watchach
8. Roomba Max 705 Combo z AutoWash (smart home tygodnia)
W marcu iRobot przedstawił high-endowy model robota Roomba Max 705 ze stacją AutoEmpty. Teraz oferta zostaje poszerzona o jednostkę wzbogaconą o model z wałkiem mopującym. Amerykańska marka nadrabia ostatnio spore zaległości, do których doprowadziła przez zlekceważenie azjatyckiej konkurencji. Dopiero tymi ostatnimi modelami robotów sprzątających jest w stanie rywalizować z propozycjami wielu marek, które po prostu prześcignęły Roomby w jakości odkurzania i mopowania.
Co nowego w Roombie Max 705 Combo? Z tego co porównuję z marcową propozycją większość specyfikacji i technologii się pokrywa. Całość rozwinięto jednak o możliwość działania na mokro. iRobot wykorzystał do tego celu najnowszą i IMO najciekawszą z konstrukcji, czyli wałek mopujący. Ma on sporo zalet. Dociera pod same krawędzi ścian/szafek (co widać na załączonym obrazku), no i poprzez obracanie lepiej panuje nad procesem zmywania brudów, ale i czyszczeniem samej nakładki w trakcie pracy. Dodatkowo jest podgrzewany. W stacji AutoWash jest oczywiście odświeżany i konserwowany.
Więcej o specyfikacjach robota w czwartkowym przeglądzie: smart home tygodnia #165
9. Game Boy z LEGO (gaming tygodnia):
Ten gadżet nie jest do końca gamingowy, ale konkretną konsolę przedstawiam punkt niżej (w sekcji crowdfundingu), więc pozwoliłem sobie info o Game Boy z LEGO wrzucić właśnie tutaj. Już kilka tygodni temu wiadome było, iż duński gigant szykuje kolejny zestaw klocków we współpracy z Nintendo. Do tej pory w ofercie królowały głównie zestawy z Mario, ale kilka lat temu powstała też konstrukcja NES. Czas na replikę najpopularniejszego hanhhelda na rynku, czyli pierwszego Game Boya, który debiutował w 1989 roku. Kultowa maszynka doczekała się atrakcyjnej dekoracji modelu w skali 1:1. Są choćby cartridge z Super Mario Land i The Legend of Zelda (no i wkładki ekranowe imitujące klasyczne tytuły w charakterystycznej zieleni). W pudełku aż 421 elementów i podstawka (też budowana z klocków). Cena w Polsce to niecałe 270 zł. Premiera w październiku. Chcę!
Sprawdź też ostatni przegląd: mobilne granie #211
10. ONEXSUGAR Sugar 1 (crowdfunding tygodnia):
O tej nietypowej konsolce zbudowanej wspólnie przez One Netbook i Sugar Cubes pisałem na blogu już kilka razy. W końcu ONEXPLAYER X Sugar 1 trafia do przedsprzedaży. Konkretnie na crowdfundingowej platformie Indiegogo, gdzie proponuje się ze sporymi zniżkami. Realizacja pierwszej partii jest planowana na wrzesień. W tej fazie sprzedaży maszynka startuje od 599$.
Przypomnę, iż cała konstrukcja mocno wyróżnia się na tle konkurencji (no i oferty samego One Netbook), bo nie tylko ma podwójny ekran, ale i kilka różnych form ich wykorzystania dzięki rozkładanej konstrukcji. Urządzenie z Androidem otrzymało panele OLED FHD+ 6.01″ i mniejszy OLED 3.92″. Można je wykorzystać jak w Nintendo DS, ale też zmieniając ich położenie (góra/dół) zależnie od potrzeb dostępu do obrazu.
Co w środku? ONEXSUGAR Sugar 1 pracuje na układzie Snapdragon G3 Gen 3 z 16 GB RAM i 512 GB (UFS 4.0) na dane ma normalnie kosztować 799$, więc wspomniane 599-699$ proponowane w trakcie zbiórki to atrakcyjna zniżka. Trzeba przy tym pamiętać, iż mówimy o sprzęcie na Androidzie 14., więc o nieco słabszych możliwościach w kwestii uruchamianych tytułów. Transformers sprawdzi się przy obsłudze emulatorów różnych platform, gdzie proporcje starszych gier były bliższe kwadratowych. One Netbook zapewnia, iż unikatowa budowa to w zasadzie 4 w 1 (dostępne są aż cztery różne ułożenia ekranów). Nie zabraknie dźwięku w stereo, szybkiej łączności (Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.3) oraz sporej baterii 5600 mAh. Joy z efektem Halla.
- Znalezione na Indiegogo
- Sprawdź też ostatni przegląd: najlepszy crowdfunding tygodnia vol. 151
Post Scriptum: szukam dobrych produktów (dla siebie i do testów)
Każdy z Was liczy na pewno znaleźć na moim blogu porady i sugestie odnośnie wyboru najlepszego sprzętu, aplikacji lub serwisu/usługi. Staram się przedstawiać najciekawsze propozycje w różnych porównaniach i zestawieniach. Zawężać listy do najciekawszych zestawień i wskazywać cechy wyróżniające lub je psujące. Piszę na blogu o wadach i zaletach mnóstwa urządzeń. Nie zawsze jestem jednak w stanie śledzić potencjał każdego z segmentów branży nowych technologii. Ja też czasem potrzebuję rady.
Szukam informacji na temat mniej znanych kategorii i bazuję przy researchu na wiedzy innych użytkowników/blogerów/influencerów. Wpadłem na pomysł, by o zdanie zapytać też Was – czytelników. Też jesteście klientami wielu różnorodnych gadżetów. Stworzyłem listę swoich najbliższych zakupów, przy których potrzebuję porady i zdania. Może akurat pomożecie mi z wyborem najlepszego modelu? Planuję ten materiał utrzymywać przy życiu przez sukcesywną aktualizację o kolejne urządzenia.
Czytaj więcej: tych produktów teraz poszukuję
O czymś w TechMix’sie zapomniałem? Wrzucajcie w komentarzach lub hashtagu #TechMix co interesującego w zeszłym tygodniu mogłem pominąć. Za tydzień kolejny TechMix! Już gromadzę info!