Szyby lecą z najwyższego wieżowca w Polsce. "Obudził mnie straszny huk"

2 godzin temu
Szyby lecą z najwyższego wieżowca w Polsce. "Obudził mnie straszny huk"
Idź do oryginalnego materiału