Robot-żebrak wyszedł na ulice. "Nie mam pieniędzy na naładowanie"
1 dzień temu
- Strona główna
- Technologie
- Robot-żebrak wyszedł na ulice. "Nie mam pieniędzy na naładowanie"
Powiązane
MultiOS-USB, czyli jeden pendrive z wieloma systemami
3 godzin temu
Polecane
(NA ŻYWO) Hit w Gorzowie! Stal wykorzysta domowy tor?
1 godzina temu
Szaleństwo na Śląsku. Kraksy, upał i emocje do końca
1 godzina temu
Upał dał się we znaki? Gała potrzebował pomocy medyków
1 godzina temu
Niemcy dokonali niemożliwego! Faworyt poległ
2 godzin temu















