Pamięci T-FORCE i T-CREATE DDR5 Team Group prezentują podwójny tryb umożliwiający stabilne przetaktowywanie jednym kliknięciem

cyberfeed.pl 1 dzień temu


T-FORCE, gamingowa marka Team Group oraz T-CREATE, jej marka skupiona na twórcach, wprowadzają na rynek dwumodowe moduły pamięci DDR5 do przetaktowywania dla platform Intel i AMD o prędkościach do 8000 MHz. Podkreśla to wiodące w branży możliwości podkręcania Team Group, zapewniając najwyższą wydajność graczom i twórcom.

T-FORCE, znana z przesuwania granic wydajności, oraz T-CREATE, skupiająca się na stabilnej i wydajnej wydajności, w ramach swojego portfolio produktów zaoferują gamę dwumodowych modułów pamięci DDR5 do przetaktowywania. Moduły te będą dostępne w ośmiu prędkościach, w zakresie od 6400 MHz do 8000 MHz, co zaspokoi różnorodne potrzeby i zapewni optymalną wydajność entuzjastom gier i twórcom treści zarządzającym złożonymi przepływami pracy. Moduły pamięci dwutrybowej będą dostępne w wersjach o pojemności 2×16 GB i 2×24 GB. Pojedyncza pamięć 24 GB znacznie zwiększa pojemność pamięci do obsługi dużych obciążeń, co prowadzi do płynniejszej i bardziej wydajnej pracy. Moduły pamięci są w pełni kompatybilne z profilami Intel XMP 3.0 (Extreme Memory Profile) i AMD EXPO (Extended Profiles for Overclocking), zapewniając płynne podkręcanie jednym kliknięciem na najnowszych platformach AMD X870E i Intel Z790, zapewniając wyjątkowe wrażenia użytkownika na obu platformach .

Team Group kontynuuje współpracę z wiodącymi producentami płyt głównych, takimi jak ASRock, ASUS, BIOSTAR, GIGABYTE i MSI, aby sprawdzić kompatybilność QVL z szeroką gamą płyt głównych. Wykorzystując opatentowaną przez Team Group technologię weryfikacji układów scalonych, firma utrzymuje ścisłą kontrolę jakości swoich modułów pamięci, dostarczając graczom i twórcom na całym świecie wydajne i niezawodne rozwiązania. Aby uzyskać najnowsze informacje o dostępności produktów i sprzedaży, śledź aktualizacje Team Group w głównych kanałach sprzedaży detalicznej.



Source link

Idź do oryginalnego materiału