Magdalena Drozdowska dołącza do Zarządu MiŚOT S.A.

1 dzień temu
16 czerwca 2026 roku Magdalena Drozdowska została powołana do Zarządu MiŚOT S.A., obejmując funkcję Wiceprezes Zarządu ds. Administracyjnych. Choć dla wielu jest to informacja o nowej funkcji, w praktyce Magda od lat współtworzy Grupę MiŚOT i uczestniczy w najważniejszych...
Idź do oryginalnego materiału