Don’t Starve Together - premiera wersji na iOS zapowiedziana na lipiec

3 godzin temu
Don’t Starve Together w wersji na iOS zostało zapowiedziane po raz pierwszy jeszcze w 2024 roku. Pierwotnie tytuł ten miał trafić na iOS za pośrednictwem usługi Netflix, jednak od tamtego czasu serwis ten ograniczył swoją obecność na rynku gier, co najwyraźniej doprowadziło do porzucenia tego projektu. Teraz ogłoszono jednak, iż Don’t Starve Together mimo wszystko trafi na iOS, jako samodzielna produkcja typu premium.
Idź do oryginalnego materiału