AAEON FWS-2370 oferuje do 14 sieci LAN ze zoptymalizowanym pod względem mocy procesorem Intel SoC dla szybkich rozwiązań sieciowych

cyberfeed.pl 1 miesiąc temu


AAEON, wiodący dostawca skalowalnych i elastycznych rozwiązań sieciowych, rozszerzył swój katalog zabezpieczeń sieciowych, wprowadzając na rynek FWS-2370, stacjonarne urządzenie sieciowe zasilane procesorami Intel Atom C5000 i wyposażone w aż 14 portów LAN. Zbudowany na platformie procesorów Intel Atom z serii C, z procesorem Intel Atom C5315 jako domyślnym procesorem, FWS-2370 doskonale nadaje się do aplikacji SD-WAN, uCPE i UTM, wykorzystując szereg przewodzących technologii wbudowanych w chip, takich jak jak Intel QAT i Intel VT-d/VT-x. Zapewnia to przyspieszone szyfrowanie i deszyfrowanie, a duża liczba rdzeni urządzenia zapewnia mu wystarczającą moc obliczeniową, aby ułatwić przepływ danych i zarządzać obciążeniami wielowątkowymi.

Cechą wyróżniającą model FWS-2370 jest wybór portów Ethernet, który składa się z ośmiu portów RJ-45, czterech pracujących w trybie 2,5 GbE i czterech w trybie 1 GbE, a także czterech portów 10GbE SFP+ z dwoma obejściami LAN. Kolejnym wyróżnikiem od istniejących ofert rynkowych jest opcja dwóch portów PoE af/at, która będzie atrakcyjna dla organizacji wymagających redundantnej, szybkiej sieci i przesyłania danych pomiędzy wieloma lokalizacjami.

Jeśli chodzi o rozbudowę, FWS-2370 jest jak dotąd najbardziej wszechstronnym urządzeniem sieciowym firmy AAEON do komputerów stacjonarnych, z modułami 5G, 4G/LTE, Wi-Fi, komórkowymi i sieciowymi obsługiwanymi przez dwa gniazda M.2 B-Key, jeden M.2 E-Key i gniazdo PCIe. FWS-2370 jest również wyposażony w dwa gniazda Mini Card z gniazdami SIM typu push-push (wspólnie z kluczami M.2 B) do połączenia z szybkimi sieciami 5G, co według firmy ma być atrakcyjne dla osób pragnących wdrażaj rozwiązania sieciowe na obszarach pozbawionych tradycyjnej infrastruktury przewodowej.

Szczegółowe specyfikacje i informacje dotyczące zamówień można znaleźć na stronie FWS-2370 strona produktu na stronie AAEON.



Source link

Idź do oryginalnego materiału